O nas

Bazujemy na Solidnych podstawach

Benette to świeża na rynku, lecz błyskawicznie rozwijająca się marka, która projektuje, produkuje i sprzedaje meble oraz elementy wyposażenia mieszkalnego oraz komercyjnego. Na co stawiamy i co doceniamy? Przede wszystkim uniwersalność, innowacyjność i ponadczasowość. Nasz zespół kreatywny tworzy nowe, wyjątkowe techniki konstrukcyjne, a także wizualne. Wyróżniamy się oryginalnością i jakością wykonania. Benette to ludzie.  Marka, która na pierwszym miejscu stawia klienta- jego komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

Stawiamy na lokalnych przedsiębiorców. Wierzymy, że praca z zaufanymi specjalistami przynosi najlepsze efekty. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, każdy produkt jest wykonywany ręcznie. Przed wysyłką do Ciebie, wszystkie produkty przechodzą restrykcyjną kontrole jakości. U nas nie ma miejsca na błędy.

Najwyższa jakość przy zachowaniu ekologicznego podejścia.
Selekcjonujemy materiały wykorzystane do produkcji mebli, a przede wszystkim kontrolujemy to w jaki sposób i skąd zostały pozyskiwane. Dbamy o środowisko i ważne jest dla nas  aby produkty wykonywane były z materiałów pochodzących z recyklingu. Nie generujemy zbędnego plastiku, a drewno, z którego korzystamy pochodzi ze sprawdzonych źródeł odpowiedzialnie zarządzających lasami- przy zachowaniu równowagi i żywotności lasu.

Naszą ideą jest wykonanie mebli wielopokoleniowych, służących na lata. Szczególnie bardzo zależy nam na solidności produktów. Uniwersalne projekty oraz proste lecz niebanalne wzory dopasują się do Ciebie i Twojego wnętrza pomimo upływu lat i zmian zachodzących w Twoich pomieszczeniach